Головна » 2016 » Червень » 7 » Гирьовий спорт
09:46
Гирьовий спорт

До п’єдесталу «не дотягли» 4 балів

Збірна команда району з гирьового спорту взяла участь у фінальних змаганнях за програмою обласної спартакіади серед районів області та міст обласного значення, які пройшли на базі спортивного комлексу зооветакадемії в Дергачівському районі.

Змагання відбувались у довгому циклі, вага двох гир становила 24 кг, а час, відведений на виконання вправи, склав 10 хвилин. Балаклійські гирьовики в експерементальному складі гідно представили наш район, посівши 4-е місце. На жаль, у підсумковому заліку нашим землякам не вистачило 4 балів, щоб посісти третю сходинку п’єдесталу.

Tак, Балаклійщину представляли: Михайло Волокіта (смт Савинці), який став кращим у своїй ваговій категорії з результатом 48 піднімань. Троє спортсменів посіли 3-і місця: Антон Злобін (м. Балаклія) — 30 піднімань, Вадим Глізнуці (м. Балаклія) — 31, Віктор Барлет (с. Петрівське) — 56. Двоє балаклійських гирьовиків Сергій Клюєв та Євген Грещенко вибороли 5-і місця.

Таким чином, у загальному заліку Харківський район став першим, Дергачівський  другим, Барвінківський – третім.

Переможці та призери індивідуального заліку були нагороджені медалями і грамотами.

С. Кунденко, начальник відділу у справах молоді та спорту РДА

***

Перемога Владислави

У травні з перервою в два тижні відбулись змагання юних гирьовиків на першість Харкова та області серед школярів.

В обох змаганнях взяла участь наша землячка, учениця 6-го класу Балаклійської ЗОШ № 6 Владислава Горлач, і двічі їй усміхнулась удача. Юна спортсменка 151 раз відірвала від підлоги і здійняла над собою 12-кілограмову гирю.

Владислава продовжує сімейну традицію: серед найрідніших людей вона четвертий переможець обласних чемпіонатів.

Переглядів: 96 | Додав: VistiBal | Рейтинг: 0.0/0