Вечірній Харків
Головна » 2016 » Червень » 11 » Легка атлетика
16:03
Легка атлетика

Першого червня в Балаклії, на стадіоні «Вимпел», відбулась відкрита першість Балаклійської дитячо-юнацької спортивної школи з легкої атлетики, присвячена Дню захисту дітей. Позмагатись до нас приїхали команди Комсомольської та Зміївської ДЮСШ.

Програма змагань була різностороння: біг на 60 та 300 м, стрибки вдовжину з розбігу, а кульмінацією змагань стали забіги в естафетах. Вісімдесят два спортсмени вийшли на старт. У напруженій боротьбі кращими стали у бігу на 60м: Доленко Денис (Савинська ЗОШ№1) – 1 місце, Ковальова Марія (БЗОШ№1), Білодід Михайло (БЗОШ№1) — 2 місце, Однокоз Богдан (Савинська ЗОШ№1) – 3 місце;  Свєтлічкіна Альона (БЗОШ№2) — 1 місце, Сугатов Владислав (Андріївська ЗОШ№1) — 2 місце, Кринська Софія — 2 місце та Кринська Поліна (Андріївська ЗОШ №1) – 3 місце; Герасимович Ліля (БЗОШ №2) — 1 місце, Ковалівська Таїсія (БЗОШ №2) – 2 місце, Котляр Рафаель (БЗОШ №3) – 3 місце. На дистанції 300м найсильнішими стали: 1 місце – Герасимович Ліля, Котляр Рафаель, Білодід Михайло, 2 місце – Турчин Богдан (Червоногусарівська ЗОШ), Однокоз Богдан, Ковалівська Таїсія, Пащенко Мілана (БЗОШ №2), 3 місце – Галкін Іван (БЗОШ №2), Сугатов Владислав, Гелашвілі Вікторія (БЗОШ№2), Климович Ростислав (БЗОШ №2), Добра Юлія (Червоногусарівська ЗОШ), Піленко Олег (БЗОШ №1), Кринська Софія, Ковальова Марія. Кращими стрибунами удовжину з розбігу стали, зайнявши 2 місце, – Гелашвілі Богдана (БЗОШ №2),Турчин Богдан, Ковальова Марія, Акіменко Маргарита (БЗОШ№3), Котляр Олег (БЗОШ №3); 3місце – Івасішин Максим(БЗОШ №2), Котляр Рафаель, Ковалівська Таїсія. Серед команд у напруженій боротьбі Андріївка (Сугатов Владислав, Міщенко Дмитро, Кринські Софія та Поліна) посіла 2 місце серед 2008-2009 р.н.; команда Балаклійської ДЮСШ (Полянський Артем, Безкорсова Евеліна, Бурма Кирило та Пащенко Мілана) зайняла 3 місце. Серед учасників 2005-2007 р.н. команда Балаклійської ДЮСШ виборола срібні медалі (Котляр Рафаель, Ковалівська Таїсія, Климович Ростислав, Герасимович Ліля). Серед 2002-2004 р.н. команда Балаклійської ДЮСШ також стала срібним призером (Білодід Михайло, Ковальова Марія, Белевцов Антон, Головіна Валентина).

Балаклійська ДЮСШ на змаганнях була представлена відділеннями легкої атлетики (тренери А.Решетняк, Д. Воробйов, А.Тарасова), футболу (тренери В. Чаговець, Ю. Зубко, самбо (С. Лимар), боксу (тренери Р. Цюпка, В. Борщ, О. Чміль, Д. Цюпка) . Переможців та призерів змагань нагородили грамотами, медалями, команди-переможниці отримали вимпели та кубки. Вітаємо спортсменів та їх тренерів з успішним виступом.