Понеділок, 19.02.2018, 23:33

Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Посилання
Балаклійська райдержадміністрація Балаклійська районна рада
Вечірній Харків
Головна » 2016 » Червень » 24 » Підсумки
10:50
Підсумки

  План соціально-економічного розвитку міста на поточний рік передбачає

  проведення ремонтних та робіт з благоустрою Балаклії. З планових завдань уже виконані такі, як: установлення 65 нових урн, придбання 28 контейнерів для твердих побутових відходів; установлення нової металевої огорожі біля фасадної частини Балаклійської дитячої музичної школи по вул. 8 Березня; замінено енергозберігаючих ламп вуличного освітлення (160 одиниць). Додатково передбачено 400 тис. грн., які знайдуть застосування на вулицях Балтійській, Північній, Ю. Смірнова, Академіка Губкіна, №№ 11-17, І. Франка, №№ 22-28, Буровиків, №№ 2-20, О. Петрусенко, №№ 28-30. За рахунок субвенції з районного бюджету на суму 695 тис. грн. буде здійснено капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення з заміною світильників на світлодіодні по вул. Жовтневій, пров. Серпухівському на пл. ім. В. Казмірука. На черзі ремонт Комсомольської гірки.

Ніхто не забутий, ніщо не забуто

  З міського бюджету виділено 62 тисячі гривень на ремонт пам’ятників загиблим у роки Другої світової війни. Завершився ремонт означених пам’ятників по Савинському шосе, на Комсомольській гірці та в сквері по вул. Перемоги, біля Балаклійської ЗОШ № 5. 

 

Діти – наше майбутнє

  Від початку року встановлено п’ять дитячих майданчиків по вулицях Харківській, Грушевського, на площі Ростовцева, по провулках Серпухівському та Нижньо-Садовому. Одночасно з установленням нових на вже діючі дитячі майданчики завозиться свіжий пісок, за потреби ремонтуються старі та встановлюються нові ігрові елементи, оновлюється лако-фарбове покриття.

 

Ремонт доріг

   З метою покращання стану доріг, тривають роботи з поточного ямкового ремонту вулично-дорожньої мережі міста: здійснено  грейдерування міських вулиць, що мають ґрунтове покриття (Борова, Шахтарська, Північна, Балтійська, частково Зелена, ділянка Слобожанської, від буд. № 53 по вул. Вишневій до вул. Гоголя). Передбачається капітальний ремонт тротуарів по вул. Соборній (від буд №56 до буд. №66) на суму 109,7 тис. грн., по вул. Соборній, 75 на суму 70 тис. грн., а також від магазину “М’ясний п’ятачок» до магазину “Посад” на суму 126,0 тис. грн.,  біля паркану  Балаклійського ремонтного заводу на суму 191,4 тис. грн., по вул. Центральній, буд. №№ 11,13,15 на суму 205,9 тис. грн. Всього на суму 703,3 тис. грн. Виділено кошти на поточний ремонт внутрішньо-квартальних проїздів, вулично-дорожньої мережі міста та дорожню розмітку в сумі 2,2 млн. грн., та ще 1,4 млн. грн. на капремонт частини дороги по вул. Соборній. На сьогодні поточний ремонт доріг здійснено по вул. Новоселівка, Харківській, Жовтневій, пров. Шосейному, вул. Центральній, вул. Соборній, вул. Партизанській, вул. 40 років Перемоги на суму 1 004 000 грн. Виконано розмітку доріг на суму 95, 97 тис. грн. Роботи в даному напрямку тривають.  Придбано та встановлено 31 дорожній знак на суму 50,0 тис. грн.

Відремонтовано покрівлі

  КП БРР «Балаклійський Житлокомунсервіс» виділено 700 тис. грн. на поточний ремонт покрівель та внутрішньо-будинкових інженерних мереж.  Так, у Балаклійській ЗОШ №2 замінено вікна, на що витрачено понад 1,3 млн. грн., на аналогічну суму проведено заміну вікон та ремонт покрівлі в ДНЗ №7. Капітально відремонтовані покрівлі за такими адресами: вул. О. Петрусенко, 30, вул. Соборна, 98, завершено капремонт по вул. Центральній, 2-А (1-3, 5-й під’їзди). Розпочато ремонт покрівлі по вул. Соборній, 34, кошти освоєні в сумі 1412,6 тис. грн.

 

Тридцять із шістдесяти

  За рахунок міського бюджету КП БРР «Балаклійський Житлокомунсервіс» видаляє аварійні дерева по місту, із запланованих 60 видалено половину.

 

Вказівники

та адресні таблички

  На вулицях міста та багатоквартирних будинках установлені вказівники та адресні таблички за рахунок коштів міського бюджету загалом на суму 50,0 тис. грн.

 

«Разом у майбутнє»

  У поточному році Балаклійська міська рада брала  участь у конкурсі розвитку територіальних громад “Разом у майбутнє” Харківської обласної ради, до якого активно долучилися містяни. За результатами конкурсу перемогли 13 міні-проектів:

  1. Капітальний ремонт харчоблоку та туалету в Балаклійському дошкільному навчальному  закладі  (ясла-садок) № 1 (загальна сума 198916 грн.).

  2. Капітальний ремонт системи опалення в Балаклійському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) №2 (загальна сума199955 грн.).

  3. Капітальний ремонт по заміні дерев’яних віконних блоків на металопластикові в Балаклійському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) № 4 (загальна сума 194035 грн.).

  4. Придбання зупинкових павільйонів (загальна сума 1920 грн.).

  5. Поточний ремонт прибудинкового освітлення (1-а черга, загальна сума 199996 грн.).

  6. Придбання лав для відпочинку (загальна сума 197850 грн.).

  7. Капітальний ремонт тротуару по вул. Соборна (від магазину «М’ясний п’ятачок» до магазину «Посад» (загальна сума163363 грн.).

  8. Капітальний ремонт тротуару по вул. Соборна ( довкруж паркану Балаклійського ремонтного заводу, загальна сума 199532 грн.).

  9. Заміна дерев’яних віконних блоків на енергозберігаючі металопластикові в Балаклійській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1 (загальна сума 197117 грн.).

  10. Капітальний ремонт харчоблоку в Балаклійському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) № 7 (загальна сума198560 грн.).

  11. Капітальний ремонт покрівлі житлового будинку № 76 по вул. Соборна (5,6 під’їзди, загальна сума 178800 грн.).

  12. Капітальний ремонт під’їзду з заміною вікон і дверей за адресою: вул. О. Петрусенко, 30 (загальна сума 116869 грн.).

  13. Капітальний ремонт фасаду будинку за адресою:  вул. Гагаріна,18 (загальна сума 195624 грн.).

 

Дитячі навчальні заклади міської ради

  На території Балаклійської міської ради зареєстровано сім закладів дошкільної освіти, в яких перебувають 1007 дітей та зайняті 265 педагогів разом  з обслуговуючим персоналом. Утримання дошкільних закладів здійснюється за рахунок субвенції з районного бюджету. Так, за станом на 1.06.2016 року, розмір наданої субвенції склав 9110,9 тис. грн., а саме: 7273,9 тис. грн. – заробітна плата; 377,4 тис. грн. – продукти харчування; 18,9 тис. грн. – оплата послуг; 1361,1 тис. грн. – оплата комунальних послуг та енергоносіїв; 59,8 тис. грн. –  предмети, матеріали, обладнання та інвентар, 19,8 тис. грн. –  медикаменти. Сто тисяч гривень скеровано на придбання господарських та дезінфікуючих засобів, 150 тис. грн. – на поточний ремонт дошкільних закладів.

  З міського бюджету виділено 356,2 тис. грн. на реалізацію міні проектів – переможців обласного конкурсу «Разом у майбутнє», а саме: «Щасливе дитинство» (капітальний ремонт харчоблоку та туалетів  з придбанням обладнання для Балаклійського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 1); «Хочу в садочок, бо там тепло» (капітальний ремонт системи опалення   в Балаклійському дошкільному навчальному  закладі  (ясла-садок № 2); «Енергозбереження – крок у майбутнє» (капітальний ремонт по заміні дерев’яних віконних блоків на металопластикові в Балаклійському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) № 4); «Смачна їжа – ситі діти» (капітальний ремонт харчоблоку у Балаклійському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) № 7 комбінованого типу Балаклійської міської ради Харківської обл.).

 

Залучення інвестицій

  Міська рада проводить активну роботу із залучення коштів міжнародних донорів. Це співпраця з німецькою урядовою організацією GIZ, в рамках якої передбачено проведення енергозберігаючих заходів у Балаклійській ЗОШ №2 (заміна вікон) та дошкільному навчальному закладі №7 (заміна вікон, ремонт та утеплення покрівлі) на загальну суму 2,6 млн. грн. Розроблено необхідні документи на заміну 1267 світильників на основі LED-технологій на 21-й вулиці міста на загальну суму 13,0 млн. грн.

 

Депутат обласної ради – наш депутат

Минулоріч відбулися чергові місцеві вибори, на яких обиралися міські, сільські, селищні голови та депутати. Серед обраних і депутат Харківської обласної ради Людмила Немикіна. Сьогодні ми підведемо підсумок її роботи в нашому місті.

З початку каденції Людмила Немикіна  бере активну участь у вирішенні проблем міста та жителів Балаклії. В зимовий період за її підтримки здійснено під-сипання доріг будівельними відходами. Надала допомогу храму Успіння Пресвятої Богородиці – подарувала духову шафу для випікання проскур та солодкої випічки. Як зазначив настоятель храму протоієрей Олександр, ця допомога вкрай важлива, позаяк при храмі діє Недільна школа для дітей. У школі не тільки проводять заняття, а й пригощають дітей солодощами, щонеділі готують обіди для малозабезпечених, багатодітних сімей та безхатьків.

  Першого червня, в День захисту дітей, брала участь у відкритті чотирьох майданчиків за такими адресами: вулиця Харківська, вул. Грушевського, пл. Ростовцева, пров. Серпухівський. Цього ж дня відбулося свято «Я – маленький балаклієць». Людмила Петрівна безкоштовним морозивом пригощала всіх бажаючих. Для дітей були безкоштовні атракціони.

   За підтримки Людмили Петрівни проведено два святкових концерти. Дев’ятого  травня в парку біля БК соцмістечка відбувся святковий концерт, в якому взяли участь хор «Ветеран», колективи «Сім нот», «Алегро», Галина Тимченко, Катерина Нестеренко, Андрій Шерстюк, Катерина Біленко, Андрій Антонов, Роман Пасєка та інші. Під час свята працювали безкоштовні атракціони, на умовах доброчинності пропонувались солодка вата та польова каша.  

  Щотижня Людмила Немикіна проводить особисті прийоми громадян, на які вже звернулись 50 осіб. Основні питання, які порушують балаклійці, – матеріальна допомога на лікування дітей, на оперативне втручання та реабілітаційний період після операції.

  Юридичний аспект, або де можна зареєструватись або знятись з реєстрації місця проживання

У Балаклії реєстрація або зняття з реєстрації місця проживання громадян здійснюється у відділі з питань юридичного забезпечення, звернень громадян та контролю апарату виконавчого комітету Балаклійської міської ради. 

 З 25 квітня 2016 року до відділу звернулись 303 особи з питань реєстрації або зняття з реєстрації, за консультаціями. Надано відповіді на 147 запитів від правоохоронних, судових органів та інших, видано 183 довідки з питань реєстрації місця проживання громадян.

Нагадаємо: з 4 квітня 2016 року змінився порядок зняття з реєстрації та реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб. Відтепер повноваженнями здійснювати відповідні реєстраційні дії наділені виконавчі органи місцевих громад.

  Органом реєстрації, згідно з Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг», на території міста органом реєстрації відтепер є відділ з питань юридичного забезпечення, звернень громадян та контролю апарату виконавчого комітету Балаклійської міської ради. Відповідну відмітку до паспорта громадянина України проставлятимуть в органі реєстрації, окрім випадків відновлення втрачених документів та оформлення першого паспорта громадянина України.

  На сьогодні балаклійці мають можливість протягом одного дня отримати послугу з реєстрації або зняття з реєстрації місця проживання на території міста Балаклія. А також, завдяки наявності картотеки місця реєстрації громадян, є можливість контролювати інформацію, яка надходить від управління соціального захисту населення Балаклійської РДА щодо оформлення громадянами субсидій на житлово-комунальні послуги.

  До безперечних переваг роботи відділу можна сміливо віднести спрощене й комфортне отримання громадянами необхідних документів, а також отримати консультації фахівців з даних питань.

  Установлено такий режим роботи відділу з питань, пов’язаних з реєстрацією місця проживання громадян: щодня, з понеділка по четвер (з 8-ї до 13-ї год.) – прийом громадян з питань, пов’язаних з реєстрацією місця їх проживання; щодня, з понеділка по четвер (з 14-ї до 17-ї год.) – обробка прийнятих документів.

 

Переглядів: 201 | Додав: VistiBal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Календар
«  Червень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Архів записів
Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz