Спорт - 12 Липня 2016 - Вісті Балаклійщини - Вісті БАЛАКЛІЙЩИНИ
Субота, 03.12.2016, 08:42

Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Посилання
Балаклійська райдержадміністрація Балаклійська районна рада
Вечірній Харків
Головна » 2016 » Липень » 12 » Спорт
12:40
Спорт

  Днями відбувся відкритий районний турнір з баскетболу 3х3 серед юнаків та дівчат 2000-2008 років народження та серед дорослих (за підтримки сектора фізичної культури та спорту Балаклійської РДА). Загалом турнір зібрав 21 команду з різних районів області, а це понад 80 учасників. Окрім ігор, учасники брали участь у конкурсах на близькі та дальні кидки.

Переможцями в своїх вікових категоріях та конкурсах стали:

  1. Початкова вікова категорія, 2007-2008 р. н.: перше місце – КДЮСШ №13 (м. Харків); друге – Балаклійська ДЮСШ. Кращим гравцем визнано Леоніда Гробовського (КДЮСШ №13), а переможцями конкурсів на близькі та дальні кидки стали Леонід Гробовський та Пилип Лебедєв ( КДЮСШ №13).

  2. Молодша вікова категорія, 2005-2006 р. н.: перше місце – КДЮСШ №13; друге – Балаклійська ДЮСШ (1-й склад); третє – Балаклійська ДЮСШ (2-й склад). Кращий гравець – Марина Перевозна (КДЮСШ №13), переможці конкурсів – Христина Ляшенко (КДЮСШ №13) та Вадим Литвиненко (Зміївська ЗОШ№2).

  3. Середня вікова категорія, юнаки 2003-2004 р. н.: перше місце – Зміївська ЗОШ№2; друге –  Балаклійська ДЮСШ; третє – Барвінківська ДЮСШ. Кращий гравець – Ілля Баранов (Зміївська ЗОШ№2). Переможці конкурсів – Антон Базишин та Денис Федорченко (Балаклійської ДЮСШ).

  4. Середня вікова категорія, дівчата, 2002-2004 р. н.: перше місце – КДЮСШ №13; друге – Барвінківська ДЮСШ (2-й склад); третє – Барвінківська ДЮСШ (1-й склад).  Кращий гравець – Альбіна Петленко (КДЮСШ №13). Переможці конкурсів – Аліна Гречка та Дар’я Лебеденко (КДЮСШ №13).

5. Старша вікова категорія, юнаки 2000-2002 р. н.: перше місце –  Барвінківська ДЮСШ (1-й склад); друге – Балаклійська ДЮСШ; третє – Барвінківська ДЮСШ (2-й склад). Кращий гравець– Ілля Таран (Барвінківська ДЮСШ). Переможці конкурсів –  Ілля Таран (Барвінківська ДЮСШ) та Михайло Коваленко (Балаклійська ДЮСШ).

6. Доросла вікова категорія, від 1999 р. н.: перше місце – Зміїв; друге – Балаклія; третє – Барвінкове.

Переможці були нагороджені грамотами, медалями та кубками від Балаклійської ДЮСШ та сектора фізичної культури і спорту Балаклійської РДА.

Оргкомітет змагань висловлює подяку Едуарду Попопу, Юрію Ван-Цин-Жан та Юлії Цуман за допомогу в суддівстві.

Оргкомітет

Переглядів: 62 | Додав: VistiBal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Календар
«  Липень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Copyright MyCorp © 2016Зробити безкоштовний сайт з uCoz