Вечірній Харків
Головна » 2016 » Жовтень » 13 » Спорт
19:38
Спорт

На початку жовтня в Дергачах пройшов Всеукраїнський турнір з пауерліфтингу та жиму лежачи Федерації пауерліфтингу України RAW 100%, у якому брали участь спортсмени з Харкова, Одеси, Полтави, Сум, інших міст України.

Команда з п’ятьох спортсменів гуртка важкої атлетики Балаклійського Центру дитячої та юнацької творчості також брала участь у турнірі. У цікавій, напруженій та дружній боротьбі наші хлопці здобули перемоги.

Костянтин Кривоніс, 20 років, встановив рекорд України в Федерації пауерліфтингу RAW 100% серед юніорів у суми триборства і станової тяги. П’ятнадцятирічний Давид Белебеха є призером міжнародного турніру з пауерліфтингу та всеукраїнських турнірів у дисципліні жим лежачи. Він посів І місце в віковій категорії та І місце у ваговій категорії. Влад Виродов, 13 років, також є призером чемпіоната України, міжнародного та всеукраїнських турнірів. У дисципліні жим лежачи посів І місце у віковій та І місце у ваговій категорії. Вперше взяв участь у турнірі Євген Марченко і в дисципліні жим лежачи посів І місце у віковій та І місце у ваговій категорії. Андрій Єрмоленко, 14 років, теж уперше змагався в такому турнірі, посів І місце в віковій категорії.

Змагання, як завжди, пройшли організовано і цікаво, було багато приємних знайомств, є чому й повчитись. Нашу команду знають, цінують та поважають.

Протягом року, з вересня 2015-го по жовтень 2016-го, від гуртка «Важка атлетика» Балаклійського Центру дитячої та юнацької творчості в змаганнях брали участь 13 наших вихованців, встановлено 5 рекордів України за версією Федерації пауерліфтингу RAW 100%, а всього команда брала участь у восьми турнірах. Вітаємо наших спортсменів та бажаємо їм майбутніх перемог.

П. Морозов, керівник гуртка «Важка атлетика»

Переглядів: 27 | Додав: VistiBal | Рейтинг: 0.0/0