Вечірній Харків
Головна » 2016 » Листопад » 15 » Спорт
12:30
Спорт

12 листопада в КП БРР «Балаклійський районний дитячо-юнацький спортивно-оздоровчий комплекс «Вимпел» пройшов 15-й традиційний обласний турнір з волейболу пам’яті В. М. Приходька.

Цей спортивний захід проводиться з 2001 року в пам’ять про колишнього керівника Центру електрозв’язку № 7 Володимира Миколайовича Приходька. Але в 2015-му турнір не відбувся. Таким чином, цьогоріч сталося відродження обласних змагань, на які з’їхались волейбольні команди з Первомайського, Ізюма, Дворічної та господарі –збірна Балаклійського району.

Почесними гостями обласного заходу стали голова районної державної адміністрації Степан Масельський, голова районної ради Олександр Літвінов та депутат Харківської обласної ради Анатолій Русецький.

Слід зазначити, що турнір був високого рівня, бо три команди є діючими призерами обласної спартакіади 2016 року. Так, збірна м. Первомайського – чемпіон по І групі, команда «Родіна» (смт Дворічна) – чемпіон по ІІ групі, збірна Балаклійського району –  бронзовий призер.

Змагання пройшли за круговою системою. Найсильнішими виявились волейболісти з Дворічної, які з рахунком 2:1 переграли Первомайський, з рахунком 2:0 – Балаклію й Ізюм. Другими стали первомайці, які перемогли лише Ізюм 2:0 і за додатковими показниками обійшли балаклійців. Наші земляки спочатку поступились ізюмчанам 1:2 та команді «Родіна» 0:2, а потім перемогли 2:1 Первомайський. Перемога з рахунком 2:0 гарантувала б балаклійцям другу сходинку п’єдесталу, а так, Балаклія третя. Загалом, уболівальники отримали безліч позитивних емоцій від волейболу найвищого рівня.

По завершенні турніру відбулась урочиста церемонія нагородження переможців та призерів змагань, яку провели начальник відділу у справах молоді та спорту РДА Сергій Кунденко та помічник депутата Харківської обласної ради Анатолія Русецького Оксана Супрун.

Кожній команді було вручено кубок, грамоти та медалі, а кращі гравці кожної команди відзначені волейбольними статуетками та грамотами відділу у справах молоді та спорту.

Від А. Русецького команди отримали волейбольні м’ячі та продуктові набори, а кращі гравці — спор-тивну амуніцію.