Вечірній Харків
Головна » 2017 » Червень » 25 » Спорт
06:06
Спорт

17 червня в рамках 6-го туру чемпіонату Харківської області з футболу балаклійський «Цементник» у Краснограді переміг команду «Колос», а донецький «Газовик» у Первомайську поступився колективу «Квадро».

У звітному турі балаклійський «Цементник» та красноградський «Колос» подарували глядачам видовищний і результативний футбол.

У першій же атаці, на другій хвилині матчу, «Цементник» у результаті точного удару, який завдав головою Віталій Абрамов, відкрив рахунок. На жаль, на перерву команди пішли за нічийного результату. На 45-й хвилині красноградці реалізували пенальті.

У другому таймі наші земляки спромоглися двічі відзначитись у воротах суперника. На 55-й хвилині Олексій Білоконь, а на 64-й – Дмитро Хижниченко зробили рахунок 1:3.

Та спокійного завершення матчу не вийшло. Після помилки в обороні, на 69-й хвилині, головним арбітром був назначений другий пенальті в ворота нашої команди.

Голкіпер «Цементника» Андрій Сарай зміг відбити одинадцятиметровий штрафний, але швидшими на «добивання» були футболісти «Колоса» – 2:3.

До закінчення гри в балаклійців ще було кілька можливостей, щоб збільшити рахунок на свою користь, але фінальний свисток головного арбітра зафіксував цифри на табло – 2:3.